Прескокни до информациите за производот
1 од 3

HRIVÉ

Памучна кошула

Редовна цена 1,790.00 MKD
Редовна цена 2,590.00 MKD Цена со попуст 1,790.00 MKD
Попуст Продадено
Вклучен ДДВ. Испораката се пресметува при наплата.
Величина
Боја
Водич за големини

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

КОШУЛА ОД ПАМУК ВО СИНА БОЈА

Со остар памук од познатата европска мелница, оваа кошула дава модерен пресврт на брендот HRIVÉ. Оваа HRIVÉ кошула може да се носи за многу различни формални изгледи. Супер удобна за носење со фалта на грбот.
HRIVÉ е дизајниран за опуштено, модерно вклопување. Ако преферирате потесна облека, препорачуваме еден број помал.


МАТЕРИЈАЛ & НЕГА

  • Материјал: 100% Памук
  • Копчиња од бисер

Инструкции за нега

    машинско перење на 30°C
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен

ФИТ
  • Regular fit: права силуета
  • Должина на ракавот: долг ракав
  • Вистински одговара на големината (Ако преферирате потесна облека, препорачуваме еден број помал)

Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава

*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ

 HURRY!  Selling out fast! Only 16 left in stock!