Прескокни до информациите за производот
1 од 2

HRIVÉ

Кошула со свиленкаст сјај

Редовна цена 1,990.00 MKD
Редовна цена 2,590.00 MKD Цена со попуст 1,990.00 MKD
Попуст Продадено
Вклучен ДДВ. Испораката се пресметува при наплата.
Величина
Боја
Водич за големини
Погледнете детали

Изработено од свилен шарм за сјаен сјај, ова парче нуди безвременска силуета на скроена кошула со луксузна гледна точка.

МАТЕРИЈАЛ & НЕГА

  • Материјал: 100% Вискоза
  • Копчиња од бисер

Инструкции за нега

    рачно перење
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен

ФИТ
  • Slim fit
  • Должина на ракавот: долг ракав
Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава

*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ

 HURRY!  Selling out fast! Only 22 left in stock!