Skip to product information
1 of 2

HRIVÉ

Кошула со свиленкаст сјај

Regular price 1,990.00 MKD
Regular price 2,590.00 MKD Sale price 1,990.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Величина
Боја
Водич за големини
Погледнете детали

Изработено од свилен шарм за сјаен сјај, ова парче нуди безвременска силуета на скроена кошула со луксузна гледна точка.

МАТЕРИЈАЛ & НЕГА

  • Материјал: 100% Вискоза
  • Копчиња од бисер

Инструкции за нега

    рачно перење
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен

ФИТ
  • Slim fit
  • Должина на ракавот: долг ракав
Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава

*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ

 HURRY!  Selling out fast! Only 11 left in stock!