Skip to product information
1 of 3

HRIVÉ

Кошула од мека вискоза

Regular price 1,990.00 MKD
Regular price 2,590.00 MKD Sale price 1,990.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Величина
Боја
Водич за големини

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

КОШУЛА ОД МЕКА ВИСКОЗА ВО ЦРНА БОЈА

Оваа сатенска кошула HRIVÉ со суптилен сјај и лајсна со копчиња може да се комбинира со блејзер или деловни панталони и е задолжителна за формален изглед! Ова парче доаѓа во regular fit со кент јака, платка на грбот и фалта за дополнителна удобност.
HRIVÉ е дизајниран за опуштено, модерно вклопување. Ако преферирате потесна облека, препорачуваме еден број помал.

МАТЕРИЈАЛ & НЕГА

  • Материјал: 100% Вискоза
  • Копчиња од бисер

Инструкции за нега

    рачно перење
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен

ФИТ
  • Slim fit
  • Должина на ракавот: долг ракав
Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава

*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ

 HURRY!  Selling out fast! Only 64 left in stock!