Прескокни до информациите за производот
1 од 4

HRIVÉ

Сатенска туника со V-деколте

Редовна цена 1,890.00 MKD
Редовна цена 2,290.00 MKD Цена со попуст 1,890.00 MKD
Попуст Продадено
Вклучен ДДВ. Испораката се пресметува при наплата.
Величина
Боја
Водич за големини

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ


ТУНИКА ОД ВИСКОЗА 

Јака на кошула со V-деколте: оваа течна туника HRIVÉ зрачи на елеганција благодарение на малку сјајниот вискозен сатен. Оваа туника блуза нуди бескрајни опции за комбинирање - на пример, комбинирајте ја со пар фармерки и долг кардиган.


МАТЕРИЈАЛ & НЕГА

  • Материјал: 100% Вискоза
  • Течен вискозен сатен
  • Мека текстура

ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА

    рачно перење
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен


Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава


*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ
 
* Мерки
 
Величина 34
Гради 99 Струк 100 Ракав 60
Величина 36
Гради 104 Струк 106 Ракав 60
Величина 38
Гради 109 Струк 111 Ракав 61
Величина 40
Гради 116 Струк 118 Ракав 61
Величина 42
Гради 121 Струк 123 Ракав 61
Величина 44
Гради 127 Струк 129 Ракав 62
Величина 46
Гради 133 Струк 135 Ракав 62