Skip to product information
1 of 2

HRIVÉ

Блуза изработена од чиста вискоза

Regular price 1,590.00 MKD
Regular price 2,050.00 MKD Sale price 1,590.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Величина
Боја
Водич за големини

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

БЛУЗА ИЗРАБОТЕНА ОД ЧИСТА ВИСКОЗА 

Женствена, широка блуза со софистицирано, набушавено тркалезно деколте, детали за закопчување на тилот и обемни раглан ракави со тесни манжетни. Ткаенината е течна, вискоза со мазна надворешна површина и суптилен сјај. Овој дизајн има фино закривен поруб.

Материјал и нега

Материјал: 100% вискоза

    рачно перење
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен

Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава


*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ

 HURRY!  Selling out fast! Only 5 left in stock!