Прескокни до информациите за производот
1 од 2

HRIVÉ

Блуза изработена од чиста вискоза

Редовна цена 1,590.00 MKD
Редовна цена 2,050.00 MKD Цена со попуст 1,590.00 MKD
Попуст Продадено
Вклучен ДДВ. Испораката се пресметува при наплата.
Величина
Боја
Водич за големини

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

БЛУЗА ИЗРАБОТЕНА ОД ЧИСТА ВИСКОЗА 

Женствена, широка блуза со софистицирано, набушавено тркалезно деколте, детали за закопчување на тилот и обемни раглан ракави со тесни манжетни. Ткаенината е течна, вискоза со мазна надворешна површина и суптилен сјај. Овој дизајн има фино закривен поруб.

Материјал и нега

Материјал: 100% вискоза

    рачно перење
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен

Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава


*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ

 HURRY!  Selling out fast! Only 6 left in stock!