Skip to product information
1 of 2

HRIVÉ

Кошула од памук

Regular price 1,590.00 MKD
Regular price 2,390.00 MKD Sale price 1,590.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Боја
Водич за големини

Погледнете детали


Оваа блуза изработена од чиста памучна фланелна ткаенина може да се пофали со мека текстура, минималистички дизајн и огромен стилски фактор. Ситно ткаена, четкана меланж ткаенина и заоблен раб. Ексклузивен детал: висококвалитетните "mother-of-pearl" копчиња.

Материјал и нега

Материјал: 100% памук

    машинско перење на 30°C
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен

Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава

*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ
 
* Мерки
 
Величина 34
Гради 99 Струк 100 Ракав 60
Величина 36
Гради 104 Струк 106 Ракав 60
Величина 38
Гради 109 Струк 111 Ракав 61
Величина 40
Гради 116 Струк 118 Ракав 61
Величина 42
Гради 121 Струк 123 Ракав 61
Величина 44
Гради 127 Струк 129 Ракав 62
Величина 46
Гради 133 Струк 135 Ракав 62

 HURRY!  Selling out fast! Only 29 left in stock!