Skip to product information
1 of 4

HRIVÉ

Сатенска блуза

Regular price 1,890.00 MKD
Regular price 2,290.00 MKD Sale price 1,890.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Величина
Боја
Водич за големини
Се очекува испорака во рок од 2-5 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава

Погледнете детали

Без разлика дали е во комбинација со блејзер или деловни панталони, оваа суптилно сјајна сатенска блуза HRIVÉ со скриени копчиња е нешто што мора да се има за формален изглед! Блузата се одликува со Кент јака и платка за исклучителна удобност. Комбинирајте го ова парче со широки панталони и кожни чизми до глуждовите.

Материјал и нега

Материјал: 100% вискоза

    рачно перење
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење

Испорака и замена

*Доставата е бесплатна за нарачки над 2500 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ
 
* Мерки
 
Величина 34
Гради 99 Струк 100 Ракав 60
Величина 36
Гради 104 Струк 106 Ракав 60
Величина 38
Гради 109 Струк 111 Ракав 61
Величина 40
Гради 116 Струк 118 Ракав 61
Величина 42
Гради 121 Струк 123 Ракав 61
Величина 44
Гради 127 Струк 129 Ракав 62
Величина 46
Гради 133 Струк 135 Ракав 62