Прескокни до информациите за производот
1 од 2

HRIVÉ

Кошула од памук

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Цена со попуст 1,390.00 MKD
Попуст Продадено
Вклучен ДДВ. Испораката се пресметува при наплата.
Величина
Боја
Водич за големини

Погледнете детали

Оваа блуза изработена од чиста памучна фланелна ткаенина може да се пофали со мека текстура, минималистички дизајн и огромен стилски фактор. Фланелните кошули се перфектен избор доколку сакате да се чувствувате удобно и топло во текот на целиот ден. Ситно ткаена, четкана ткаенина со скриени копчиња, џеб на градите и заоблен поруб. Ексклузивен детал: висококвалитетните "mother-of-pearl" копчиња.

Материјал и нега

Материјал: 100% памук

    машинско перење на 30°C
    немојте да избелувате
    не сушете во машина за сушење алишта
    пеглање на ниска температура
    хемиско чистење, секој растворувач освен трихлоретилен


Испорака и замена

Се очекува испорака во рок од 7-10 работни дена

✔ Дозволена замена
✔ Брза испорака
✔ Бесплатна достава


*Доставата е бесплатна за нарачки над 3000 денари. 

Производот може да се замени во рок од 5 дена од доставувањето на производот.

* Сите цени со вклучен ДДВ
 
* Мерки
 
Величина 34
Гради 99 Струк 100 Ракав 60
Величина 36
Гради 104 Струк 106 Ракав 60
Величина 38
Гради 109 Струк 111 Ракав 61
Величина 40
Гради 116 Струк 118 Ракав 61
Величина 42
Гради 121 Струк 123 Ракав 61
Величина 44
Гради 127 Струк 129 Ракав 62
Величина 46
Гради 133 Струк 135 Ракав 62

 HURRY!  Selling out fast! Only 13 left in stock!